Genel Müdürün Mesajı

Yasin Özlü

Uğurlar ola,

UlaşımPark A.Ş. Kocaeli Büyükşehir Belediyemizin iştiraki olarak 2015 yılında kuruldu. Görevimiz; Kocaeli'nin ulaştırma hizmetleri. Bir bakıma insanları hayata; hayatı insanlara bağlamak. Gönülleri birleştirmek için seferber olacağız. Kocaeli halkına; daha hızlı, daha konforlu, daha güvenli, daha ekonomik hizmetler sunmak temel hedefimiz.

Şüphesiz, belediye hizmetleri içinde en hareketli, en dinamik, belki de en kritik hizmetlerin başında ulaşım var. Sosyal, kültürel ve ekonomik hayat, ulaşım üstünden akıyor. Kocaeli 2 milyona yaklaşan

nüfusuyla büyük bir metropol. Her gün yüzbinlerce insan UlaşımPark ile yola çıkacak. Hayata karışacak. Taşıdığımız şeyin "can" olduğu, bize canlar emanet edildiği daima aklımızda olacak.

Şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki üstündeki muazzam trafik yüküne rağmen şehrimiz; ulaşımda kullandığı teknolojik sistemlerle, araç ve yol kalitesiyle göz kamaştırıcıdır. Dünyanın en iyi ulaşım filolarından birine sahiptir. Hayatın ve teknolojinin sürekli değiştiği, yenilendiği de bir gerçek. Bu gerçeği de aklımızda tutacak, yeni teknolojileri Kocaeli sakinlerinin hizmetine arz etmeye devam edeceğiz.

Şöföründen, genel müdürüne kadar hepimiz, daha kaliteli ulaşım hizmetleri sunmak için yola çıktık.

Yolumuzun hep açık olması dileğiyle.

Uğurlar ola...

M. Yasin Özlü

Genel Müdür

Hizmetlerimiz