UlaşımPark’dan Sürücülere Motivasyon Ödülü

7.09.2018

Vatman’a ilk ödül

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulan ve UlaşımPark A.Ş. tarafından işletilen Akçaray 1 ağustos 2017 tarihinden itibaren tüm Kocaeli halkının hizmetine sunulmuştur.Herkes tarafından severek kullanılan ve Kocaeli’nin artık simgesi haline gelen Akçaray’ın mavi apoletli Vatmanlarından ilk ödülü almayı hak eden Serkan Tıknaz isimli Vatman ‘’ayın sürücü personeli’’ seçildi.

İlk ödülü alan vatman; Kocaeli’ye hizmet vermenin mutluluğunu yaşadığını, işini severek yaptığını ve bu ödüle layık görüldüğü için Genel Müdür M.Yasin Özlü’ye teşekkürlerini iletti.

 

YOLCULAR BELİRLEYİCİ

 

UlaşımPark A.Ş.’de görev yapan sürücü personelin moral ve motivasyonunu artırmak, başarılı personeli ödüllendirmek, örnek tutum ve davranış sergileyen sürücü personeli belirlemek amacıyla Nisan 2017 ayı itibariyle “Ayın Sürücü Personelini Seçme Uygulamasına” başlandı. Ayın sürücü personelleri, gizli yolcu, konforlu araç kullanımı, yolculardan gelen teşekkür mailleri, idari amirlerin görüşleri, kişisel bakım ve yolcu ilişkileri gibi unsurlar değerlendirilerek seçiliyor.

 

GİZLİ YOLCU ARAŞTIRMASI

UlaşımPark şirketinde çalışan personelin moral ve motivasyonunu artırmak için düzenlenen bu organizasyonda ödüllerin en belirleyici maddelerinden biriside ‘’gizli yolcu’’ oldu.Gizli yolcu araştırmalarında sürücülerin yolcularla iletişimi,kişisel bakımları ve trafik kurallarını uymaları gibi unsurlar değerlendirilerek puanlama yapılıyor.

 

7 SÜRÜCÜYE ÖDÜL

 

Vatman, Gebze, PlajYolu ve Körfez garajı olmak üzere  toplam 7 sürücü personele UlaşımPark Genel Müdürü Yasin Özlü tarafından plaket ve ödülleri takdim edildi. Genel Müdür Özlü; vatman ve sürücü personellere sizler Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin temsilcilerisiniz.Sahadaki hizmet kalitesini artıran sizlersiniz.3.yıla doğru hızla ilerliyoruz fakat toplu taşımada yeni olmamıza rağmen sizlerin gayreti  sayesinde çok önemli işler başardık dedi. Özlü, vatman ve sürücü personellere örnek davranışlarından dolayı teşekkür ederek başarılarının devamını diledi. Ödül alan sürücüler şunlar: Vatman Serkan Tıknaz, Gebze Garajı Sürüleri Hasan Özdemir ve Muhammet Mustafa Atıcı, Plajyolu garajı sürücüleri Muhammed Yağcı ve Muhsin Dereci, Körfez garajı sürücüleriAhmet Kurt ve Raşit Aydın oldu.

 

Haber Fotoğrafları

Hizmetlerimiz